Loading...
Changeset: 55094983
Park ontbreekt op kaart, zie website; http://www.kraesgenberg.nl/locatie
Closed by dapoldi
Tags
changesets_count | 6 |
---|---|
created_by | iD 2.5.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from eggie
Welkom bij OSM per PB verstuurd
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSM -
Comment from eggie
Het principe is goed. een Leisure park helemaal los. Zorg wel dat het nergens plakt Bij de Sportlaan heb ik het losgemaakt van het bos.
Dit was je edit: http://overpass-api.de/achavi/?changeset=55094983 -
Comment from dapoldi
Duidelijk, dank voor het commentaar en de correctie.
-
Comment from eggie
'k zag dat je al een welkomstbericht had ontvangen. Bij deze dan twee :)
Ways (1)
Nodes (1-20 of 24)
- 1
- 2
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |