Changeset: 55236755
geometria, poprawki, porządki
Closed by Zbigniew_Cz
Tags
created_by | JOSM/1.5 (12545 pl) |
---|
Discussion
-
Comment from wojtas82
Drogi Zbigniewie.
Wiem, że wygląda to na rondo jednak nim nie jest więc cofnij swoją zmianę. Znakuję obecnie szlak przez ten plac i byłem w tym miejscu więc Twoje działanie jest niepoprawne. -
Comment from Zbigniew_Cz
Znaczy co? Nie ma tam ruchu okrężnego? Można z ul. Powstania Styczniowego skręcić od razu w lewo?
-
Comment from wojtas82
Już poprawiłem. Dokładnie, nie ma. Sam się dziwiłem ale dokładnie obadałem temat, jest nawet na ten temat artykuł na Trojmiasto.pl. Bez sensu ale tam faktycznie można skręcić w lewo z Powstania Styczniowego w Powstania Wlkp. Jedni jeżdżą tak, drudzy jak po rondzie. Paranoja, to taki gdyński potworek.
-
Comment from wojtas82
Nawet na środku wyspy stoi znak Plac Beaty Zakowicz. Brak znaków ronda przed tym skrzyżowaniem.
-
Comment from Zbigniew_Cz
Brak znaków ronda (ani nazwa) nie jest wyznacznikiem. Pytałem o to, czy istnieje tam ruch okrężny, w sensie - czy trzeba wysepkę objechać dookoła. Sprawdziłem, już sobie na GSV - nie trzeba, więc faktycznie junction=roundabout tam zbyteczne jest.
Pozdrawiam - Comment from wojtas82
Ways (1)
Nodes (1-20 of 21)
- 1
- 2
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |