Changeset: 55657838
Chauffeur geeft aan dat op dit punt men alleen links en rechtsaf kan afslaan. Geen weg om rechtdoor te rijden. Met een voertuig.
Closed by YusufDHL
Tags
changesets_count | 4 |
---|---|
created_by | iD 2.6.0 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from eggie
Maar wat wil je bereiken hier met oneway:bicycle=yes ?
oneway:bicycle=no zetten we bv op een eenrichtingsweg waar fietsers uitgezonderd zijn. Ik haal de tag weg.http://overpass-api.de/achavi/?changeset=55657838 -
Comment from eggie
oneigenlijke tag oneway:bicycle=yes hier verwijderd. Wat was je bedoeling?
-
Comment from Jimiiee
Hij heeft iets fout gedaan, maar op de lucht foto's kun je inderdaad zien dat er 2 banen voor rechts afslaan zijn en 1tje naar links. Aan de overzijde van het kruispunt zijn het 2 banen naar links en 1 naar rechts. Dus in beide gevallen kun je niet rechtdoor.
-
Comment from Jimiiee
Ik kan ze anders wel goed intekenen als hij daar moeite mee heeft.
-
Comment from YusufDHL
Hoi inderdaad, ik maakte die fout bewust omdat ik niet zo goed wist hoe ik het moest intekenen. @Jimiiee ik zou dat zeer fijn vinden omdat ons routeplanner de chauffeur telkens de verkeerde weg laat nemen. Bedankt bij voorbaat. Yusuf
-
Comment from Jimiiee
Ok, zal ik doen. Eggie ik trek de wegen gewoon naar de andere rijbaan zodat ze niet in 1 lijn staan met rechtdoor rijden. Of is het beter om turn-restricties te gebruiken?
-
Comment from eggie
it's up to you :)
-
Comment from eggie
Jimiiee.. 'k Denk dat je het beste gewoon die rijbanen in kan tekenen zolas ze lopen. Er is inderdaad gewoon geen rechtdoor. .. en dat landuse =grass verwijderen. Doe jij het?
-
Comment from Jimiiee
Ja die teken ik erin zodra ik thuis ben. En het gras is niet goed? Die heb ik 2-3 dagen geleden ingetekend. Of is het de verkeerde tag?
-
Comment from eggie
Ik zal wat anders bedoelen. Volgens mij loopt die rijbaan waar nu gras is ingetekend, maar er is daar zoveel veranderd.
-
Comment from Jimiiee
Ja de haven daar krijgt op dit moment een grote upgrade :) succes yosuf met je collega in dat stukje haven
-
Comment from YusufDHL
hahah Dankjewel Jimmiiee,
Zo en hoe! wordt nu al knettergek. Maarja we zullen het wel zien:)
In ieder geval hartstikke bedankt, vind het zeer knap hoe jullie dit soort dingen oppakken
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |