Changeset: 55855629
This area wasnt labelled as a park
Closed by Jeweetzeluf
Tags
changesets_count | 6 |
---|---|
created_by | iD 2.6.0 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_completed | yes |
ideditor:walkthrough_progress | welcome;navigation;point;area;line;building;startEditing |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | Belgium AGIV Orthophoto Flanders |
locale | en-US |
Discussion
-
Comment from zors1843
Dit is geen park. Gelieve de wiki te volgen aub
-
Comment from Jeweetzeluf
Het gebied langs het water is een grasperk met bankjes, ik weet niet wat uw definitie is van een park maar ik denk dat je die eens moet herbekijken
-
Comment from zors1843
Ik ken dit gebied zeer goed. Het is een smalle strook met bomen en gras en banken. Het park dat je gemapt had was bovendien zeer slordig ingetekend met inbegrip van gebouwen.
Voorzover mij bekend zijn alle door Brugge erkende parken gemapt. -
Comment from Jeweetzeluf
Ja ik ben nog maar sinds vandaag bezig met deze tools, het kan zijn dat alles nog wat Rusty is, bedankt voor de tips iig
Ways (1)
Nodes (2)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |