Changeset: 56114772
Gebouw is monument, voormalig station Sint annaparochie, dit aangepast.
Closed by Pietvanl
Tags
changesets_count | 10 |
---|---|
created_by | iD 2.6.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_completed | yes |
ideditor:walkthrough_progress | welcome;navigation;point;area;line;building;startEditing |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from Digne
Hallo Pietvanl,
Ik had hier even naar gekeken omdat er om feedback was gevraagd. Het ziet er goed uit allemaal.
-
Comment from Digne
Misschien is een hoofdletter net iets "netter".
-
Comment from Pietvanl
moet ik hem dan weer opnieuw doen? want zie hem namelijk niet op de map staan?
-
Comment from Digne
Oh ik heb niet goed opgelet. Ik zie dat er een vak over het gebouw is getekend. Dat is niet nodig. De naam en de historic=monument kunnen beter aan het bestaande gebouw worden toegevoegd.
Dan pakt de kaart het wel op waarschijnlijk.
-
Comment from Pietvanl
Uhm, hoe kan ik at op beide adressen toeveogen? want zowel 3a als nr 5 Zijn dus voormalig station.
-
Comment from Digne
Oh in dit geval mag het op het gebouw zelf, want het gaat om informatie over het gebouw zelf.
-
Comment from byckel
historic=monument is niet correct hier.
Een veelgemaakte misvatting vanwege de vele betekenissen die het Nederlandse woord "monument" kan hebben, maar die tag wordt in OSM gebruikt voor gigantisch grote gebouwen en zuilen, die in NL maar weinig voorkomen (zie ook: https://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:Tag:historic%3Dmonument), waarschijnlijk bedoel je aan te geven dat het een beschermde erfgoedstatus heeft (Rijksmonument of Gemeentelijk monument), daarvoor bestaat de sleutel heritage. Ik kon overigens zo snel geen bevestiging vinden van zo'n status, waar baseer je je op? -
Comment from Digne
Ah bedankt. Ik zie dat het je specialiteit is. Ook bedankt voor de pagina trouwens, ik ga mij even beter inlezen. ;)
-
Comment from Pietvanl
uit de plaatselijke gemeentegids.
-
Comment from byckel
Ik zag nu pas dat de "building" sleutel was verdwenen, dat was de reden dat er niks meer op de kaart van osm.org te zien was.
Ik heb in https://www.openstreetmap.org/changeset/56150399 de volgende dingen bijgeschaafd:
- De extra omtrek weggehaald.
- De building tag weer teruggezet naar hoe die uit de BAG (van het Kadaster) was geimporteerd.
- Historic aangepast naar historic=railway_station, om aan te geven dat dit een historisch object is in de vorm van een treinstation
- Heritage = 8 toegevoegd om aan te geven dat het een gemeentelijk monument is@pietvanl
Goed zo, lokale bronnen zijn de beste :-) -
Comment from Pietvanl
dank je wel @byckel.
ben gister net begonnen dus is nog erg wennen hoe alles werkt enzo. -
Comment from byckel
Dat is heel normaal, dat heeft iedereen in het begin. Maak kleine stapjes dan krijg je het vanzelf in de vingers. Veel plezier!
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |