Changeset: 56554248
spoor terug op spoordijk kaart; waarschijnlijk ligt luchtfoto niet 100 % perfect
Closed by Seat Ibiza
Tags
build | 2.5-21-gec1befed |
---|---|
created_by | Potlatch 2 |
version | 2.5 |
Discussion
-
Comment from Allroads
Dat je tot deze conclusie komt, als ik kijk in Josm dan ligt het nu verkeerd, t.o.v. BGT Basisregistratie Grootschalige Topografie en ook AHN2 Actueel Hoogtebestand Nederland, nu ligt het spoor naast de dijk. JJJWegdam, gebruikte de Prorail database. Ik heb nog nergens een verkeerd afwijking gezien.
Mijn conclusie is dat je een verkeerde conclusie trekt.
Moet het terug gedraaid worden.Gebruik jij geen BGT en AHN?
-
Comment from Allroads
Ook als ik kijk naar de Belgisch Agiv Flanders luchtfoto.
Ways (2)
Nodes (1-20 of 33)
- 1
- 2
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |