Changeset: 56565063
Weg wordt geblokkeerd voor vrachtwagens.
Closed by Maartendhl
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.6.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from eggie
Welkom bij OpenStreetMap. Ik heb een uitgebreid welkomstbericht met wat handige tips en links gestuurd als privébericht.
Wat wil je bereiken pm van een secondary een primary te maken Graag reactie.
Ik draai de changeset terug. -
Comment from eggie
reverted by changeset #56570573
Wat wilde je bereiken met deze edit? Graag reactie dan kunnen we wellicht helpen. -
Comment from Maartendhl
Hallo, in ons plan programma maken wij gebruik van open street maps. Echter stuurt osm de route niet door deze "tunnel", terwijl de hoogte 4.30m is en daar makkelijk een vrachtwagen onder door past. Hoe kan dit worden aangepast zodat de data correct in osm staat?
-
Comment from eggie
De hoogte staat helemaal niet aangegeven. tunnel=building_passage zou geen belemmering moeten zijn.
Ik zet het probleem even op het forum en ik check het ook even in de OSM generic routable; een autokaart.
De fout zou ook verderop kunnen liggen.
De link naar het forum noteer ik zo. - Comment from eggie
-
Comment from eggie
Op afgeleide kaarten routeert het gewoon.
- Comment from eggie
-
Comment from Maartendhl
Is dit ook voor een vrachtwagen of alleen voor de auto? Wat ik lees in het forum, is de mogelijkheid er dan voor om de hoogte van 4.3m in te stellen?
-
Comment from eggie
Ik speel de vraag even door naar het forum.. Wanneer de routeplanner er mee rekent zou het zin hebben.
- Comment from eggie
-
Comment from eggie
maxheight=4.3 toegevoegd
-
Comment from Maartendhl
Top dank je wel! :)
-
Comment from eggie
Vaak loopt de update van de routeplanner nog achter. Wellicht dus geduld. Ben toch benieuwd of het werkt en of er meer van die belemmeringen zijn?
-
Comment from Maartendhl
Goed dat je het meld, ik ga het in de gaten houden als deze situatie zich weer voordoet. Voor als nog hebben we niet meer van zulke belemmeringen gezien.
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |