Loading...
Changeset: 56649078
miejsca które nie były oznaczone na mapie lub źle oznaczone
Closed by Dembsej
Tags
changesets_count | 5 |
---|---|
created_by | iD 2.6.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_completed | yes |
ideditor:walkthrough_progress | welcome;navigation;point;area;line;building;startEditing |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | Geoportal.gov.pl (Orthophotomap) |
locale | pl |
Discussion
-
Comment from maraf24
Dlaczego wykrzywiłeś ten budynek - https://www.openstreetmap.org/way/563962109 ?
Bo taki jest na zdjęciu? Zdjęcie kłamie. Zostało zrobione pod kątem z samolotu i nie zachowuje kątów prostych.
Poza tym to, gdzie widać dach, zależy też od kąta oraz pozycji samolotu. Dlatego w OSM budynki rysujemy według obrysu na poziomie gruntu (ew. na wysokości 1m).
Ways (19)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |