Changeset: 56660638
Oznaczenie obu części Parku Lotników Polskich jako park
Closed by Dariusz Dybich
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.6.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_progress | welcome;startEditing |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | Geoportal.gov.pl (Orthophotomap) |
locale | pl |
Discussion
-
Comment from maraf24
Obie części były od dawna oznaczone jako park i nawet podpisane i widoczne na tej mapie.
-
Comment from Dariusz Dybich
Zmiany wprowadziłem ponieważ czasem obszar parku lotników w ogóle nie jest rozpoznawany jako park. Wydawało mi się, że jest to spowodowane brakiem leisure ustawionego na park w poszczególnych częściach.
-
Comment from maraf24
Widoczna tu mapa jest dowodem, że jak najbardziej jest rozpoznawany jako park.
Nieporozumienie wzięło się zapewne stąd, że ten park jest zdefiniowany - prawidłowo - w postaci relacji, a nie prostego obszaru.
Ways (3)
Relations (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |