Changeset: 56799368
Correctie Parkweg.
Closed by Josbert Lonnee
Tags
changesets_count | 8 |
---|---|
created_by | iD 2.6.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Dag Josbert,
Het gebied van je edit is zo groot geworden omdat de cover Leisure=park zit vastgeplakt aan andere vlakken. Die leiure hoort helemaal los te liggen. Ik kijk even of het makkelijk los te halen is.
-
Comment from eggie
Overbodige tag toponym=park verwijderd / Leisure=park losgekoppeld van andere landuse.
-
Comment from Josbert Lonnee
Beste eggie,
De cover zat over de kruising heen, dus heb ik ook aangepast inderdaad. Wat is het probleem met dat een edit 'groot' is?
-
Comment from eggie
Geen probleem..., maar als je gebied grote lijkt dan de bedoeling is weet je altijd dat er iets geplakt zit. Zie het als een tip.
Wanneer je bv een weg plakt aan de landuse=residential van Enschede zelf wordt je editgebied zo groot als Enschede zelf. Wanneer je (of een andere mapper) dan gaat schuiven met zo'n residential komt alles mee en dat geeft heel bijzondere effecten. -
Comment from Josbert Lonnee
Ja, ik zag dat ik vertices van een veel groter vlak aan het editen was. Echter wel oprecht dat dit correct is. Iedere changeset krijgt dus altijd zo'n bounding box en, ook al is er van een vlak slechts één vertice verplaatst, dan krijgt de changeset een bounding box om het complete vlak. Je kan je afvragen of dat wel correct is dan.
-
Comment from Josbert Lonnee
Als je een groot vak verplaatst en alle dingen gekoppeld op slechts bepaalde punten vervormen alleen op die punten, dan kan ik mij wel voorstellen dat het een puinhoop wordt inderdaad.
-
Comment from eggie
Daarom is het zaak steeds te checken wat er zo al gebeurt. (of gebeurd is) Editor JOSM heeft een Validator om foute uploads te voorkomen.
Die raden wij ook aan.
editor josm stap voor stap
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=53710
Daarom ook pas uploaden als je zeker van je zaak bent en niet te veel edits in één changeset. Vertrouw je het niet... dan niet opslaan maar opnieuw beginnen. -
Comment from eggie
Zie hier foto's en OSM https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Photo_mapping
Ways (8)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |