Changeset: 57245681
Viaduct Kiefte open voor verkeer sinds gisteren. Rotondes aangelegd bij op- en afrit. De derde rechts krijg ik niet opgeknipt met de weg DOOR de rotonde heen?
Closed by rkoebrugge
Tags
changesets_count | 28 |
---|---|
created_by | iD 2.7.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Ik heb de Groenloseweg verbonden met de rotonde op twee plaatsen. Ze hadden geen verbinding. Was dat de bedoeling?
-
Comment from eggie
De westelijk rotonde ook verbonden met de Groenloseweg
-
Comment from eggie
De weg opgeknipt bij de oostelijke rotonde. Dat is wat je bedoelde denk ik.
Om te checken of je wegen vastzitten gewoon zo'n knoop beetpakken en even bewegen. Als alles meekomt zit het vast. -
Comment from eggie
De rotonde was aan de noordkant ook nog onderbroken waar de Hofveen vastzat. Nu vastgemaakt.
-
Comment from eggie
Wanneer een weg een ander weg kruist (fietspad) altijd een verbindingsnode maken. Ik zie ook dat de bruggen gewoon op de wegen zijn geplakt. Dat routeert niet echt. dan dus even uitzoeken hoe je een weg splitst en dan van dat gesplitste deel een brug maken. Op de node staan en dan rechts klikken. Dan verschijn er een menu. Ik kijk even naar die viaducten.
-
Comment from eggie
fietsviaduct nu op de weg in plaats van erop geplakt. Autoviaduct was goed.
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |