Changeset: 57268361
Tutaj nie ma chodnika!
Closed by maro21
Tags
changesets_count | 481 |
---|---|
created_by | iD 2.7.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | Geoportal.gov.pl (Orthophotomap) |
locale | pl |
Discussion
-
Comment from maraf24
footway to nie jest chodnik, ale droga dla pieszych. Piesi nie przechodzą w tym miejscu na drugą stronę ulicy, tylko idą przez to coś. Do rysowania chodników jest area:highway.
-
Comment from maro21
Źle napisałem. Ścieżki też nie ma. Tutaj jest parking.
-
Comment from maraf24
Nie widziałem tam znaku o parkingu.
-
Comment from maraf24
Tu masz podobne miejsce:
https://goo.gl/maps/LNWPJQ4XTwF2
https://www.openstreetmap.org/way/379767099 -
Comment from maro21
Nie jest ani trochę podobne...
-
Comment from maraf24
Jak mam to rozumieć? Widzisz tam chodnik? Wyznaczoną drogę rowerową?
-
Comment from maro21
Napisałem już że nie chodziło mi o chodnik. W przykładzie który podałeś piesi mogą fizycznie przejść. Na alei pracy nie mogą fizycznie przejść bez wchodzenia na jezdnię. Nie rysuj czegoś bez sprawdzenia w terenie.
Nie ja sobie to wymyśliłem, tylko rozwiązałem uwagę fixme, która wisiała już dwa lata, gdzie ktoś już przede mną zauważył, że tędy piesi nie przejdą. Żeby dojść do CB radia, trzeba wejść na ulicę. Teraz widzę że to ty sam dodałeś to FIXME!
Ways (4)
Nodes (8)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |