Changeset: 57551654
Aangemaakt: restaurant.
Closed by R_S
Tags
changesets_count | 651 |
---|---|
created_by | iD 2.7.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from jaap de vries
Ik heb het restaurant ook weer op het bestaande adres gezet, graag hier op letten bij een volgende keer. Anders komt het dubbel op de kaart.....
-
Comment from R_S
Beste Jaap, op het moment dat ik een locatie plaats op een BAG-node veranderd de bron naar BAG, wat niet juist is. Tegelijkertijd zijn de BAG-gegevens dan niet meer overeenkomstig met het BAG zelf.
-
Comment from R_S
Ook de bron datum is dan niet juist overigens.
-
Comment from jaap de vries
Beste R_S,
Ik begrijp dat je een paar dingen niet snapt, dat is ook niet erg maar als je een restaurant, winkel oid wil toevoegen doe je dat op het bestaande adres (wit bolpijltje). Dus niet weer een nieuw adres aanmaken dan komt deze 2x in het systeem en op de kaart.
Als je de BAG bekijkt zie je voor nr 6 een bijeenkomstfunctie staan.
De BAG gegevens wijzigen niet, die staan vast en worden geïmporteerd vanuit het Kadaster. Ik werk veel met de BAG en BGT.
De source date kan niet veranderd worden, ik heb hier dus niks aan veranderd.Als je iets niet weet kijk dan eerst hoe het in de omgeving staat of kijk op de wiki hoe het moet en plaats dan een bewerking toe. Let wel dat veel gemeenten en andere bedrijven zoals ANWB, Garmin OSM kaarten gebruiken, ook voor navigatie doeleinden. Een dubbel adres levert veel duplicaten op die handmatig moeten worden aangepast. En dat kost tijd, dus graag het op de juiste manier doen. Ook bij plattelandsweggetjes die alleen voor landbouwverkeer zijn of alleen uit een stelconplatenpad bestaan.
Jaap
-
Comment from R_S
Ah, ok bedankt dat zijn zeker bruikbare tips. Ik zal ze allemaal wel even verplaatsen naar de BAG-node. Echter, betekend dit dan niet dat wanneer het BAG register ooit opnieuw in OSM wordt geïmporteerd (bijv. wegens een update) dat de oude met daarin de toegevoegde gegevens verdwijnen? Het zou n.l. zonde zijn als alle waardevolle toevoegingen op de adressen verdwijnen. Kunt u mij dit vertellen? Ik zorg ervoor dat al mijn toevoegingen op de BAG-nodes worden gezet.
Nodes (2)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |