Changeset: 57698567
Nieuwe wegen om de N18 gereden. De rotondes op de Needseweg krijg ik niet makkelijk/snel verplaatst. Kan dit makkelijk??
Closed by rkoebrugge
Tags
changesets_count | 36 |
---|---|
created_by | iD 2.7.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm;data file |
locale | nl |
review_requested | yes |
source | survey;gps |
Discussion
-
Comment from eggie
... maar de wegen lopen toch niet opeens zoals je getekend hebt?
-
Comment from eggie
Met editor josm gaat dat simpel. Ik heb alle nodes geselecteerd die bij de rontonde horen en deze naar de goed plek gesleept. Er zijn al wegen goed te zien op de kadaster pdok 2017 luchtfoto. Die staat vooralsnog alleen nog in josm.
De aanvoerende wegen heb ik ook iets beter gelegd. Dit was zeker je tracklog. Dan liggen de rotondes in ieder geval beter. -
Comment from eggie
Je zou eigenlijk josm moeten gebruiken of nog even geduld tot de nieuwste luchtfoto in iD komt.
editor josm stap voor stap
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=53710
Nodes (1-20 of 29)
- 1
- 2
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |