Changeset: 58039504
Deze weg is een fietspad
Closed by jdew
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.7.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from Martin Borsje
Privé welkomstbericht gestuurd
-
Comment from Martin Borsje
Welokm.
Je hebt de weg niet goed gemapt. Met access=no is die voor niemand toegankelijk.
Als het een fietspad is moet het highway=cycleway zijn. Ik zal dat veranderen.Hoe zit het met de toegang van snorfietsen em bromfietsen?
-
Comment from Leo Slager
Verder staat er nog een paaltje aan de zijde van de Slakweg. En alleen het eerste gedeelte zou je als highway=cycleway kunnen aanmerken. Van de andere zijde zijn de woningen nr 35 en 37 per auto bereikbaar. De cerkeersborden fietspad zijn er niet, dus misschien is highway=path beter ?
-
Comment from Martin Borsje
Ik heb de weg geknipt; GSV laat aan de Slakweg idd een bollard zien.
Gezien de rode straattegels heb ik het ondanks het ontbreken van het bord toch maar fietspad gelaten.
-
Comment from Martin Borsje
Aan de andere zijde staat een bord doodlopende weg muv fietsers; of daar ook een bollard staat? Volgens GSV denk ik niet
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |