Changeset: 58957004
po co
Closed by deleted
Tags
changesets_count | 4195 |
---|---|
created_by | iD 2.8.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | Geoportal.gov.pl (Orthophotomap) |
locale | pl |
Discussion
-
Comment from maraf24
Nazywamy to wandalizmem.
Jeśil to się ponownie powtórzy, złożę wniosek do Data Working Group o ban dla ciebie. -
Comment from user_8120638
Jaki wandalizm przecież teren zabudowy wszędzie jest przez OSM usunięty mowa o Więcborku, Nakle n. Not, Sępólnie Kr itd. Zatem albo wszędzie jest on zaznaczony albo wcale ! Chyba, że OSM promuje wybrane gminy i miejscowości, a inne dyskryminuje co czyni na tej mapie !
-
Comment from maraf24
Usuwanie terenu zabudowy tam, gdzie jest tylko zabudowa mieszkaniowa jest wandalizmem.
Usuwanie zabudowy mieszkaniowej tam, gdzie są pola, szkoły, firmy jest doprowadzaniem danych do zgodności z rzeczywistością.
Jeśli tego nie rozróżniasz to OSM nie jest dla Ciebie. -
Comment from user_8120638
Cały teren graniczny Więcborka jest terenem zabudowy
-
Comment from maraf24
Jezdnie też?
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |