Changeset: 59022424
Is alleen toegankelijk voor voetgangers.
Closed by Erik Dokter
Tags
changesets_count | 24 |
---|---|
created_by | iD 2.8.2 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | en-US |
Discussion
-
Comment from dvdhoven
Hier geloof ik geen barst van. Verderop loopt het fietspad en hoe moeten de fietsers dan op het fietspad komen. Er loopt ook een fietsknooppuntroute overheen.
In ieder geval verwijder je nooit, maar dan ook nooit de highway tag.
Als het echt een voetpad is, dan maak je er highway=footway van
Op Streetview zie ik op beelden van 2017 een G11 bord. Is dat dan ineens verwijderd?
Ik heb de highway=cycleway terug gezetDick van den Hoven
-
Comment from Erik Dokter
Je hebt gelijk want deze heb ik niet aangepast, dit moest een andere straat zijn in een geheel andere plaats.
Ik had al wat moeite met de verbinding en hij gaf aan dat ik moest opslaan. Ik was op dat moment aan het kijken naar deze straat. bedankt voor het recht zetten.
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |