Changeset: 59117440
Aangepast naar "recreatie gebied" i.v.m. dat het ene plein is. Publiekelijke toegang, rolstoelgebruikerstoegang. Bankjes, herdernkingsplaats.
Closed by Belgmeister
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.8.2 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from Commodoortje
Welkom per PB gestuurd.
-
Comment from eggie
Dag Yannick.. Leisure=park geeft een functie aan van een groot gebied en ligt als "deken" over de ander landuse en water heen. het is een transparant. Hier dus niet van toepassing Het is beter om te taggen wat je zien. Dus gras, bomen, struiken.
-
Comment from Belgmeister
Hoi Eggie, bedankt voor de info, echter snap ik niet precies wat er nu dan fout is?
-
Comment from eggie
Nou.. Dit is een ingewikkeld stukje met een multipolgoonrelatie. De landuse van het buitenvlak hoort op de relatie zelf.
De outer relatie is getagd als recreation ground en zal renderen als gras, maar het is geen gras dacht ik als oud Hagenees. Het is een pedestrian. Ik pas even wat aan als oud Hagenees.
Het middenstuk was als gras getagd van oorsprong, maar dat klopt ook niet. Het is een stukje gemeentelijk groen. We zijn nog zoekende hoe dat het best te taggen. Vaak gebruiken we nu nog landuse=village_green daarvoor. Nu zit daar een parkedit op. Verder zit hier veel plakwerk van een vorige mapper. Wegen in heel Den haag zitten aan de landuse forest vast. Dit is vaak helemaal geen bos. Het is ongelooflijk moeilijk om zaken te corrigeren in Den Haag. Wanneer iets als Leisure=park is geduid kan los daarvan nog wel de landuse ingevuld worden zoals bij emma's Hof. Daar is dus alleen de functie ingevuld.
Ik pas het even aan. De recreatuion_ground wordt highway=pedestrian met area= yes. (voetgangersgebied) Daar is toch nooit gras gekomen?
Het middenstuk bij Emma wordt village_green.
Je moet straks nog maar eens kijken wat het geworden is. -
Comment from eggie
memorial=memorial klopt ook niet. Dat kan beter weg denk ik.
-
Comment from Belgmeister
Stukje duidelijker. Inderdaad is het geen gras op het plein en het stukje om het monument is "gemeentelijke groen" inderdaad. Kan dit niet vallen onder de public_garden tag?
Waar het mij vooral om ging is dat het gehele plein als een "recreatie plek" gezien mag worden, i.p.v. gewoon stukje stoep. Er worden vaker evenementen gehouden, kleine markten, kramen etc. het is echt bedoeld als publiek toegankelijk en bruikbaar plein.
Vreemd dat "recreation_ground" als gras rendered, zelfs wanneer er een surface=pavement aan is gehangen.Bedankt voor de hulp! Ik wilde graag mijn stukje bijdragen in mijn huidige wijk.
Ik had op de beeklaan ook wat puntjes aangepast, wellicht dat jij ook hiernaar zou kunnen kijken of ik op de goede weg ben?
( ik wil zeker niet iets verpesten voor mensen) -
Comment from eggie
landuse aangepast... parkedit omgetagd.
Wanneer je nog vragen hebt stel ze gerust. -
Comment from eggie
Zal zo eens kijken. De oude straat van Willem Drees. Success verder. kijk ook op het forum van OSM. Daar kun je ook vragen kwijt en wordt veel duidelijk wat er allemaal speelt. https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
Verder kun je het hokje aanvinken bij upload met het verzoek of een ervaren mapper er even naar kijkt.
Rendering zal wel even duren hier.
Ways (1)
Relations (1)
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |