Changeset: 59291533
poprawa błędu,
Closed by Aight 2009
Tags
changesets_count | 109 |
---|---|
created_by | iD 2.8.2 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | Geoportal.gov.pl (Orthophotomap) |
locale | pl |
Discussion
-
Comment from maraf24
Jakiego błędu? Opisz go jakoś.
-
Comment from Aight 2009
brak oznaczenia dla drogi ekspresowej
-
Comment from maraf24
Jechałeś ostatnio tą drogą?
-
Comment from szalona_entropia
trunk powinno zostać natomiast śmiem wątpić czy droga została nagle oznakowana S5.
-
Comment from maraf24
Właśnie o oznakowanie mi chodziło w pytaniu o osobiste doświadczenia z jazdy.
-
Comment from Aight 2009
W przypadku s 61, która istnieje tak sobie, a jest obecnie w ciągu drogi krajowej 8, oznaczenie s61 obecnie i wcześniej było wprowadzone
-
Comment from Aight 2009
koło suwałk
-
Comment from szalona_entropia
Na S61 koło Suwałk jest oznakowanie [S61] [8], a tutaj jest oznakowanie [16] a nie [S5] [16]
-
Comment from Aight 2009
nie jechałem tą drogą, oznaczenie wpisałem na pewno, jeśli chodzi o brak realcji droga krajowa nr 5 to nie wprowadziłem ponieważ relacja nie uwzględnia wydłużenia, a nie wiem jak ją samą zmienić
- 381061976, v6
- 413129732, v4
- 413129733, v4
- 381061946, v4
- 381061954, v4
- S5;16 (327799145), v10
- S5;16 (377997307), v8
- S5;16 (413129731), v3
- S5;16 (413129730), v3
- 381061960, v5
- 381061963, v5
- S5;16 (413129720), v3
- S5;16 (413129721), v3
- 381061957, v6
- 381061953, v6
- 327799169, v7
- 327799168, v7
- 413121881, v4
- 413121882, v4
- S5;16 (413121858), v4
Relations (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |