Changeset: 59347017
klopte niet helemaal
Closed by carl05
Tags
changesets_count | 2 |
---|---|
created_by | iD 2.8.2 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_completed | yes |
ideditor:walkthrough_progress | welcome;navigation;point;area;line;building;startEditing |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Beste Carl... Dit is een veel te groot gebied voor een paar edits. Door het schuiven met de kaart onstaat schade. Zie ik de info in de welkomstmail. Beperk het gebied van je edit tot een straat. Ook voor controle is het makkelijker. Graag reactie. MVG Eggie
-
Comment from eggie
Je hebt van een fietspad in aanleg de tagging veranderd in highway=path, maar construction=cycleway erop laten staan. is dat fietspad of pad gereed?
-
Comment from eggie
Verder het de de import van de 3dshapes landuse =forest verwijderd en vervangen door Leisure=park. Zulke edits liggen onder een vergrootglas binnen OSM gezien alle vernielingen.
Het paralleltrottoeir heb je weer toegevoegd. Die taggen wij niet. Ook zit het nergens vast aan de kruisende wegen. Op mij eerste opmerking hen je niet gereageerd. Wat is daar de reden van?
Over parken: Niet simpelweg iets omzetten in een park.
Je verwijdert de details en vervangt deze door een transparant.
Een park is een (uitgestrekt) terrein, omvattende stukken grasveld, bos en bosschages, vijvers, paden etc. Het is een soort deken over al het andere heen. Bovendien heeft het meestal een naam.
Leisure=park is de functie en die moet je los zien van wat je ziet de landuse.
Hier een voorbeeld van een park met landuse en een losse cover leisure= park er helemaal los overheen. http://www.openstreetmap.org/#map=18/51.80552/4.66665 -
Comment from eggie
Het park heb ik weer omgezet in landuse grass met losse bomen. dat was inderdaad geen heel bos. Toch svp geen landuse omzetten in een functie Leisure park. Kijk eens op het forum bij de info over PokemonGo edits.
-
Comment from BikePC
Nieuwe fietsverbinding Prismalaan West - van Tuyllpark is gereed. Tagging aangepast na survey. Zie changeset https://www.openstreetmap.org/changeset/59456772
Ways (1-20 of 30)
- 1
- 2
- 591646311, v1
- 591646312, v1
- 591646313, v1
- 591646314, v1
- 591646315, v1
- 591646316, v1
- 591646317, v1
- 591646318, v1
- 591646319, v1
- 591646320, v1
- 591646321, v1
- P.C. Boutenshove (7443889), v11
- 414465356, v2
- 414465373, v2
- 166685446, v9
- 573229183, v2
- 413182483, v3
- 413182652, v3
- 414465366, v2
- Titus Brandsmahove (415318036), v3
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |