Changeset: 60186768
poprawa adresu + nie jest to obszar biurowo-handlowy
Closed by maraf24
Tags
created_by | JOSM/1.5 (13878 en_GB) |
---|---|
source | Geoportal Orto; e-mapa.net |
Discussion
-
Comment from taxi301
zgodnie z https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Pl:Map_Features
commercial -zabudowa biurowo-usługowa, również hotele. tu jest pensjonat i organizowane są wesela ,przyjęcia , konferencje przecież to usługi .Niech będzie , masz więcej doświadczenia . -
Comment from maraf24
Były na ten temat dyskusje na forum i nie było ostatecznego rozstrzygnięcia - najbardziej sensowne wydało się wówczas tagowanie takich obszarów po prostu tagiem tourism, bez żadnego landuse. Z tym że to się nie renderuje jako obszar.
Jeśli poza pensjonatem są tam organizowane wszalakie imprezy, to można dodać amenity=events_vanue.
Jednakże to nadal nie jest landuse=commercial, bo to nie jest wcale ogólny obszar komercyjny, ale właśnie biurowo-handlowy.
Jeśli chcesz, to możesz przywrócić tu commercial, ja to zmieniłem tylko przy okazji, bo tutaj poprawiałem adres w niewłaściwym formacie. -
Comment from maraf24
Wpis z Map_Features jest z 2009 roku i tej informacji o hotelach nie ma już na stronie poświęconej landuse=commercial.
-
Comment from taxi301
no to zostaje jak jest
Ways (1)
Nodes (3)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |