Changeset: 61273210
Dit stuk mag het bestemmingsverkeer voor Hoge Woerd 1 op het fietspad rijden.
Closed by RicLim
Tags
changesets_count | 15 |
---|---|
created_by | iD 2.10.0 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | nl |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from Leo Slager
Ja, dat stond er al. De toevoegingen zijn dus overbodig.
ik verwijder ze weer. -
Comment from RicLim
Paar maanden geleden heb ik verzocht hier een verandering op te nemen. Dat ging goed. Vandaag deed ik de proef op de som door vanuit mijn huis per auto te navigeren op adres Hoge Woerd 1 Driebergen, en dan maakt hij er een zooitje van. Vandaar mijn aanpassing. Fietspad is begaanbaar voor auto’s als bestemmingsverkeer op genoemd adres. Test het zelf maar.
Groet, Richard -
Comment from Leo Slager
Oke, de tag motor_vehicule=destination werkt dus alleen icm access=no.
Dat verdient nader onderzoek.
Ik zal de zaak weer herstellen. -
Comment from Leo Slager
Ook de ingebouwde navigator vindt geen route naar nr 1.
Ik vraag me af wat hier dan fout zit. -
Comment from Leo Slager
Heeft het in de afgelopen 10 maanden wel een keer gewerkt ?
-
Comment from RicLim
Zeker, ik heb zeker 2 keer een juiste routing gekregen. Ik kan je niet vertellen wanneer dat was.
-
Comment from Commodoortje
Mag ik vragen met welke route software?
-
Comment from Commodoortje
Het lijkt me namelijk vreemd, want eerste stukje is nooit gewijzigd. En heeft onderstaande tags.
highway=cycleway
name=Hoge Woerd
Terwijl het uitgezonderd bord ook aan de Zeisterweg kant staat. -
Comment from Commodoortje
Vermoedelijk komt het omdat het pad naar de Hoge Woerd 1 op acces private staat.
(sinds 28.11.16) Daar kan de navigatiesoftware niet naar toe navigeren.
http://www.openstreetmap.org/way/64103720 -
Comment from RicLim
De Software: rechtstreeks hier in Openstreetmap, op m'n iMac.
Het feitelijk adres Hoge Woerd 1 begint bij begin pad (in het puntje linksonder van uw oranje kader), waar ook een hek staat. Dus dat tot dat punt wordt genavigeerd is correct. -
Comment from Leo Slager
In de loop van de dag ga ik dat van de grond af opbouwen en uittesten.
-
Comment from RicLim
Dat noem ik een grondige aanpak. Ik zou je graag helpen, maar ben nog onvoldoende vertrouwd om gelijk zoiets ingewikkelds aan te pakken. Ik was laatst zeer verheugd, omdat alle andere navigatiesoftware deze route per auto niet goed doet. Als ik ergens mee kan helpen, bijvoorbeeld door foto's te maken van saillante stukken op die route, dan hoor ik dat graag. Alleen, we gaan vanmiddag t/m zondag naar Maastricht.
HG Richard Limpens -
Comment from Commodoortje
Ik denk dat als private van het pad afgehaald wordt, dat de routering dan goed werkt tot en met Hoge Woerd 1.
Tevens denk ik dat op het fietspad destination zonder acces=no de juiste tagging zou moeten zijn voor juiste navigatie voor alle software. -
Comment from RicLim
Aan Commodoortje. Je schrijft dat het uitgezonderd-bord ook aan de kant van de Zeisterweg staat. Ik ken de situatie redelijk goed, en dat zou dan niet kloppen. Want op de weg Hoge Woerd vanaf de Driebergse kant staan direct na de oprit van Hoge Woerd 1 op het fietspad een paar ik dacht rood-wite palen, waardoor auto's daar niet verder kunnen. Vanaf de andere (Zeisterweg) kant kunnen auto's dus niet HW1 bereiken.
-
Comment from Commodoortje
Dan zou het bord aan die zijde inmiddels verwijderd moeten zijn.
https://www.google.nl/maps/@52.057677,5.2459946,3a,39.8y,116.11h,82.14t/data=!3m6!1e1!3m4!1sz1_5kloCwy-s600Hkki-Kg!2e0!7i13312!8i6656 -
Comment from RicLim
Ik ga begin volgende week poolshoogte nemen en foto's maken.
Hier de situatie (slecht te zien) vanaf de snelweg bij de entree van Hoge Woerd 1. Te zien is dat een vluchtheuvel met gele palen de doorgang voor auto's belemmert op het fietspad richting Zeisterweg.
https://www.google.nl/maps/@52.0578923,5.254993,3a,75y,155.74h,91.8t/data=!3m6!1e1!3m4!1sIcaXY4E2WX9KNvYV9r1YQQ!2e0!7i13312!8i6656 -
Comment from Leo Slager
Dat is juist. Er staat ook een middengeleider. (bollard) ingetekend waardoor de woning per auto alleen vanuit Driebergen benaderd kan worden.
-
Comment from Commodoortje
De geplakte link was niet de juiste zag ik net. Hierbij (hopelijk) de juiste link.
https://www.google.nl/maps/@52.057677,5.2459946,3a,75y,96.66h,64.66t/data=!3m7!1e1!3m5!1sz1_5kloCwy-s600Hkki-Kg!2e0!6s%2F%2Fgeo1.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3Dz1_5kloCwy-s600Hkki-Kg%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D254.9097%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i13312!8i6656 -
Comment from RicLim
Ik sluit overigens niet uit dat hier ander bestemmingsverkeer dan voor HW1 wordt bedoeld. Wellicht voor tractoren oid, want veel weidegebied hier.
-
Comment from Leo Slager
Het resultaat is bedroevend.
De adresnode stond er twee maal, eenmaal verwijderd.
Alle beperkingen op beide wegen opgeruimd, beide wegen als unclassified aangeduid, Alle verbindingen naar aansluitende wegen gecontroleerd en in orde. De zoekmachine kan nr 1 vinden, dus dat is in orde.
Routering geeft het volgende resultaat: Voor foot en bicycle wordt een route berekent die eindigt op de doodlopende weg ten ZW van nr 1. Voor de auto kan OSRM geen route vinden en GraphHopper eindigt op de A12.
Het lijkt wel of de beide wegen voor de navigatie niet bestaan terwijl er geen enkele beperking is aangebracht.
Ligt de fout in de software van de navigatie of is er iets heel anders aan de hand ? Heeft dit eerdere onderwerp er ook mee te maken ?
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=63122. -
Comment from eggie
Volgens mij loopt die routering van OSM altijd achter. (een week?) Dat is de reden dat je het niet kan checken met de routeplanner van OSM.
Eggie -
Comment from Leo Slager
Wordt vervolgd
-
Comment from Leo Slager
Na het verwijderen van access=private routeert het nu voor voetgangers en fietsers. Voor auto's blijft het nog steeds fout gaan.
Wordt vervolgd
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |