Changeset: 61296365
Add the new cycling road next to the Breewijd, and tweak some other nearby areas
Closed by Streammz
Tags
changesets_count | 6 |
---|---|
created_by | iD 2.10.0 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | en-US |
Discussion
-
Comment from eggie
Dit gebied van je edits is veel te groot. Door schuiven met de kaart met editor iD ontstaat vaak schade door onbedoelde verschuivingen. Graag reactie.
-
Comment from eggie
https://www.openstreetmap.org/changeset/61296365#map=17/52.89802/4.74267&layers=C
Probeer je te beperken in het begin. Op veel wegen lopen fietsroutes.. Wanneer je de fietspaden gaat aanpassen verstoor je de routering van de routering. Graag reacteie -
Comment from eggie
Lopen hier wel fietspaden of is het een onderdeel van de rotonde zelf? Graag reactie? De fietspaden zijn al getagd als onroute bikelane.. cycleway=lane
-
Comment from eggie
Je hebt hier de fietsroutes onderbroken.
-
Comment from Streammz
> Dit gebied van je edits is veel te groot
Excuus, ik zal hier op letten.> Lopen hier wel fietspaden of is het een onderdeel van de rotonde zelf? Graag reactie?
Deze fietspaden zijn fysiek naast de weg aanwezig sinds de herbouwing van de rotonde. Deze zijn afgezonderd van de weg (losse paden)
> Wanneer je de fietspaden gaat aanpassen verstoor je de routering van de routering. Graag reacteie
Hier was ik inderdaad niet van op de hoogte - Bedankt voor de oplettendheid. Ik heb mijzelf in het diepe gegooit waardoor ik zulk soort dingen over het hoofd heb gezien, en zal even kijken of ik dit nog kan corrigieren -
Comment from dvdhoven
Doe maar niet, ik heb de fietspaden bij de rotonde aangepast en de rcn (fietsknooppuntroute) 18-22 hersteld en over die fietspaden gelegd. Oa had je de fietspaden niet op de zijwegen verknoopt.
Verder heb je landuse aan gebouwen geplakt. Landuses worden nooit aan gebouwen en wegen geplakt, die blijven altijd los liggen. Ik heb nu de landuses weer los gemaakt van een aantal gebouwen -
Comment from eggie
Stream.. de rotonde is al opgelost door onze fietsroutespecialist. Vraag hem om advies als je routes tegenkomt. het beste kun je de fietskaartlayer aanzetten. dan ben je gewaarschuwd. In iD zijn routes maar moeilijk te zien.
Ways (1-20 of 29)
- 1
- 2
- 613398043, v1
- 613398044, v1
- 613398045, v1
- 613398046, v1
- 613398047, v1
- 613398048, v1
- 613398049, v1
- 613398050, v1
- 613398051, v1
- Meester Daarnhouwerstraat (613398052), v1
- 613398053, v1
- 613398054, v1
- 613398055, v1
- 613398056, v1
- 613398057, v1
- 613398058, v1
- 281490641, v2
- 108888310, v3
- 108884117, v4
- 108887270, v3
Relations (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |