Changeset: 61917780
Oprava
Closed by Dionýz Mocsi
Tags
changesets_count | 28 |
---|---|
created_by | iD 2.10.0 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | sk |
Discussion
-
Comment from Durko_freemap
Ahoj,
Nebol som tento rok v Sturove, resp. bol ale vtedy bolo toto este nedostavane. Ked takto doplnis cestu(https://www.openstreetmap.org/way/619145807) tak to urcite nieje spravne, pretoze navigacia si moze mysliet, ze z Komenskeho tam moze odboci na Nanasku cestu (treba doplnit tag oneway=yes). Idealne by bolo ak su ostrovceky medzi privadzacmi a vychodmi z kruhacu(Hlavna a Pri Vadasi) tieto zakreslit samostatne a pridat im oneway=yes, vtedy ti navi povie kolkaty vyjazd mas pouzit. A myslim ze ta krizovatka sa nevola vlastnym menom "Okruzna krizovatka" napr. ako ty Dionyz :o). Vdaka za upravy. Durko -
Comment from kayle
Jedna technická otázka. Nebolo by lepšie túto cestu https://www.osm.org/way/619145807 rozdeliť a spojiť s kruhovým nie v jednom bode?
Teoreticky pri prejazde nemusí ohlásiť kruhový a použitie prvého výjazdu.
A ak tam je bypass, tak to zaznačiť samostatne. -
Comment from Durko_freemap
Ahojme,
tak mame "bypass" a chyba nam este vyjazd z kruhacu na Komenskeho ul. :(
a ulica Pri Vadaši zrejme nema pevny ostrovcek ale len malby na ceste (https://www.mapillary.com/app/?lat=47.799425153091924&lng=18.714960431654674&z=17&pKey=RLulfUlDQ5DVYKA7p4lpeA&focus=photo), aj tak by som tam urobil vjazd/vyjazd.
Durko
Ways (4)
Nodes (7)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |