Changeset: 62547096
Woningen in aanbouw
Closed by Roloviske
Tags
changesets_count | 66 |
---|---|
created_by | iD 2.11.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | nl |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from jaap de vries
Ik zie dat je huizen toevoegt maar daar gaat iets verkeerd. Huizen ed importeren we vanuit de BAG en kan je aanvragen op het forum.
Zelf geen adressen toevoegen, die worden uit de BAG gegevens gehaald.
Ik zal eea mbt de adressen veranderen.
Ook de construction tag toepassen waar dat nodig is. -
Comment from eggie
Die schade ontstaat door schuiven met de kaart in de editmodus. Je edit immers met de linker muis en scrollen doe je daar ook mee. Eigenlijk is editor ID een kleine ramp.
De huisnummers aan het Kremerspad liggen ook nog verkeerd... en Paskehaag 11 en 9 zijn aan elkaar geplakt en vormen nu één node. Wellllicht kan Jaap dat oplossen of is er al mee bezig.
Roloviske... schakel snel over naar editor Josm .
editor josm stap voor stap
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=53710 -
Comment from Roloviske
heb zelf niks toegevoegd aan huizen alleen een BAG import verzocht meer niet, zag alleen dat er een witte huistag midden op de weg lag van de Bemlaan en die verplaats naar het rijtje woningen
-
Comment from Roloviske
heb inderdaad al wel gemerkt dat je door het slepen op de kaart ook zonder te bedoelen dingen kunt oppakken en onbedoelt kunt verslepen
-
Comment from eggie
Door begeleiding van nieuwe mappers zie ik dit verschijnsel van onbedoeld verslepen voortdurend. Vooral bij te grote editgebieden.
Met JOSM edit je links en sleep je met rechts.
Ook heeft JOSM een "validator" die voor "foute" uploads waarschuwt.
Ook achteraf kun je de validator aan het werk zetten.
Zelf heb ik ook veel te lang gewacht met het gebruik van JOSM. Potlatch2 gebruik ik nog voor simpele zaken.
Er wordt je overigens niets kwalijk genomen. OSM is een samenwerkingsproject om tot een betere kaart te komen. -
Comment from eggie
Verder is het lastig om te zien wat een mapper doet. Je commentaar is Woningen in aanbouw en dat zet een moderator op het verkeerde been. Het commentaar hier had kunnen zijn: landuse=construction toegevoegd.
-
Comment from Roloviske
bedankt voor de tip, ik zal me eerdaags even gaan verdiepen in JOSM
Ways (1)
Nodes (2)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |