Loading...
Changeset: 62636118
de naam miste
Closed by HoekRN
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.11.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Welkom bij OpenStreetMap. Ik heb een uitgebreid welkomstbericht met wat handige tips en links gestuurd als privébericht.
Het beste kun je in zo'n geval op de adresnode bijtaggen en niet op het gebouw. Het is immers niet de naam van het gebouw. Ook kun je aangeven wat de aard is van de SSV
-
Comment from eggie
Naam gecorrigeerd en als sportcentrum op adresnode getagd. website toegevoegd.
Naam van gebouw verwijderd -
Comment from eggie
Kijk even hier hoe je een schietclub kan taggen. https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:sport%3Dshooting
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |