Changeset: 62709698
roundabout: connected roads to one circle
Closed by Wim Peeters
Tags
changesets_count | 427 |
---|---|
created_by | iD 2.11.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
https://www.openstreetmap.org/changeset/62709698#map=20/51.24484/5.97158&layers=T
Kijk svp op de ov-en fietsroute layer. In principe niet doorverbinden. Nergens voor nodig.
Graag reactie -
Comment from dvdhoven
Deze changeset reverted met mijn changeset 62729227 Busroutes beschadigd door deze changeset
-
Comment from Wim Peeters
Ik snap het, zal het niet meer zo doen. Reden (dacht ik) dat ik de rotonde aan elkaar had gemaakt is dat ik met mijn navigatie de aanwijzing kreeg links af te slaan, ik reed van Neer naar Haelen. Linksaf is gek, omdat je in principe twee x R afslaat. De rotonde in Kessel gaat overigens wel goed "2e afslag" etc. Waar zou dat aan liggen?
-
Comment from eggie
Wim ..bedankt voor je reactie.. welke router gaat in de fout? OsmAnd? Er wordt je overigens verder niets kwalijk genomen. Groet.. Eggie
-
Comment from Wim Peeters
Ik gebruik OSMAND op de MTB (zonder geluid, enkel tracks narijden, maar waar het fout gaat is bij MAPFACTOR in de auto.
Ook OSM kaartengr Wim
Ways (4)
Relations (2)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |