Changeset: 62795041
RUIAN buildings
Closed by JandaM
Tags
created_by | JOSM/1.5 (14178 en) |
---|---|
source | ruian |
Discussion
-
Comment from majkaz
Prosím Tě, tohle taky není úplně dobře. Ta tvoje zeleň je oplocená, přístup na ní z větší části není. Patří to domovu důchodců.
-
Comment from JandaM
Zelen je z RUIAN lands/parcely. A neprijde mi uplne spatne. Vysec kruhu odpovida ceste ale ze snimku neni jasne ktere strane cesty.. A OSM se znaci cesty/silnice normalne pres zelen a lesy. Neni to uplne komplet, ale lepsi podklad neni. A neni to kresleno rucne. Takto se obcas projevi jak jsou silnice/cesty posunute uplne mimo.
Problem je v tom ze RUIAN parcely/lands nejsou konzistentni a zelene plochy zasahuji do chodniku a silnic. -
Comment from majkaz
Ale na místě to neznáš. Já ano, a říkám ti, že to veřejná plocha není.
-
Comment from JandaM
To se omlouvam, v tom pripade se jedna o "Common Tagging Mistakes" nevim jestli by se mohl upravit Tracer na doplneni mene "agresivniho" tagu. Musim se priznat ze pro me ma vyznam spis to ze se jedna o zelenou plochu s travou nez ze je verejne nepristupna.
Ways (5)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |