Changeset: 62848015
N918 vanaf Oosterwolde bij Nieuw weper doorgaande weg naar N919. N 918 vanaf Veenhuizen moet stoppen
Closed by Remmelt Bouma
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.11.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_progress | welcome;navigation |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | nl |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from eggie
Welkom bij OpenStreetMap. Ik heb een uitgebreid welkomstbericht met wat handige tips en links gestuurd als privébericht.
-
Comment from eggie
Ik kan het niet goed beoordelen, want je hebt later ook weer zaken hier veranderd. editor iD is volkomen ongeschikt om wegen door te knippen. de routerelaties gaan kapot.
Zie feedback op volgende changesets.
MVG,
Eggie -
Comment from eggie
Ik probeer hier wat te repareren indien mogelijk, zoniet dan draai ik de changesets terug. er liggen hier ook wegen op elkaar geplakt. het zal niet meer goed routeren.
-
Comment from eggie
reverted door · Wijzigingenset #62849047
Even niet mappen hier.. Ben nog even bezig
-
Comment from eggie
Aangepast met de nieuwe bocht.
-
Comment from Remmelt Bouma
Sorry voor de overlast.
Wat is de beste wijze om fouten of opmerkingen door te geven.I de N351 tussen Oldeberkoop en Nijeholtpade is ook iets aan de hand waardoor er een omleiding is. In werklijkheid kun je gewoon door op de N351
Bedank,
Remmelt Bouma -
Comment from eggie
Je kunt in openstreetmap.org een opmerking plaatsen op de kaart met een 'ballonnetje'. Grote kans dat het opgepikt wordt. Er wordt je overigens niets kwalijk genomen. Mappen in OSM lijkt heel simpel, maar is het zeker niet. Dus juiste plaats opzoeken.. ergens rechts op de kaart zit dat blokje voor opmerkingen. Anders eerst op de + klikken. Je kunt ook naar het forum.. dan zet je daar ook de hyperlink neer en vraag je om advies. Tijdelijke omleidingen mappen we overigens niet altijd. Succes..bedankt voor je reactie..mvg eggie
-
Comment from eggie
Ik zie op de Stellingenweg geen fout in de routering. Welke routeplanner, router of kaart geeft hier problemen?
De routeplanners in OSM zelf lopen altijd een tijdje achter ook al is het weer routeerbaar. -
Comment from eggie
In de generic routable voor garmin van 11/9 zit ook een fout. Daar pakt -ie de ventweg. Ik speur even verder.
-
Comment from eggie
De fout zat in een cycle_barrier die was geplaatst op de node waar het fietspad de N351 kruiste. ja.. dan wil er natuurlijk geen auto meer door. Die fout zat er al even in. De cyclebarrier heb ik verwijderd. het zou nu weer moeten routeren. Bedankt voor de tip.
-
Comment from eggie
Zie hier de discussie ter lering ende vermaeck.. https://www.openstreetmap.org/changeset/43844691#map=15/52.9106/6.0865&layers=N
-
Comment from Remmelt Bouma
Bij de kruising N919 / N918 geldt een zone van 60km
-
Comment from eggie
Oke.. zit even met een belabberde wifi verbinding. Kan nu even niets. Zal morgen even proberen aan te passen. Dat splitsen mag alleen met Josm ivm de routes.
Eigenlijk is die editor iD een ramp voor de kaart. -
Comment from eggie
maxspeed aangepast naar 60km/h. bron http://overpass-api.de/achavi/?changeset=62848319
Ways (5)
- Weperpolder (627546653), v1
- Weperpolder (627546654), v1
- Weperpolder (6467466), v8
- Weperpolder (6467513), v11
- Weperpolder (6467512), v11
Relations (6)
- Bus 14: Leeuwarden Busstation=> Assen Station (445034), v174
- Bus 14: Assen Station => Leeuwarden Busstation (445036), v178
- N919 (8386347), v2
- Bus 85 Oosterwolde Busstation - Groningen Hoofdstation (448144), v96
- Bus 85 Groningen Hoofdstation - Oosterwolde Busstation (448145), v104
- N918 (8386351), v2
Nodes (12)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |