Changeset: 62862735
Informatie basisschool ESV in Ede bijgewerkt.
Closed by TheRaptor-NL
Tags
changesets_count | 99 |
---|---|
created_by | iD 2.11.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_progress | welcome;navigation;point;startEditing |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Even ter "lering ende vermaeck"
Dit was je edit. http://overpass-api.de/achavi/?changeset=62862735
Je hebt info aangevuld bij een edit van een voorgaande mapper AnneJanJager. Er is echter al een BAG adresnode. De officiele dus. Wat ik nu gedaan heb is al die info gekopieerd naar de officiële adresnode, want anders zijn er twee adressen. De truc is om eerst die officiële adresnode op te sporen.
name:nl=.... hoort er ook niet. Dat gebruiken we alleen in de provincie Friesland waar Fries de officiële taal is.
Wanneer je meer ervaring krijgt en veel op het forum neust krijg je alles op den duur onder de knie.
MVG, Eggie -
Comment from TheRaptor-NL
Hey Eggie, thnx voor je tips. M.b.t. de adresnode. Moet je deze dan wijzigingen in het soort gebouw (of winkel) zodat het adres er al in staat?
Ik heb namelijk eerst wat rond gekeken voordat ik aan de gang ging en zag dat er bij veel bedrijven/winkels de officiële node altijd bleef staan (BAG info) en dat de winkel er bijvoorbeeld met een extra node bij was gezet op dat adres.
Ik zal eens op het forum rond neuzen. Nogmaals thnx! -
Comment from eggie
Dat de node naast de officiele adresnode staat is niet volgens de afspraken die zijn gemaakt. Op het forum ontstaat de consensus. Het kan ook zijn dat de winkels al gemapt waren voor de import van de gebouwen en adresnodes. We doen dat pas een paar jaar. Wat in ieder yeval moet worden vermeden is dat er meer identieke adressen bijkomen.
-
Comment from eggie
Je kunt gewoon bijtaggen op een bestaande adresnode. Je kunt de nodes ook samenvoegen..maar dan wel eerst het dubbele adres weghalen. De postcodenotatie klopt vaak niet. In Josm voeg ik samen met de M toets.
-
Comment from TheRaptor-NL
Thnx Eggie, ik zal mijn bijdragen aan winkels in Velp Gelderland nakijken en zo nodig verbeteren.
-
Comment from eggie
Probeer over te schakelen voor dat je te veel gewend raakt naar editor JOSM. Je hebt dan een veel beter overzicht.
editor josm stap voor stap
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=53710
Op den duur zul je toch niet aan die editor ontkomen. -
Comment from TheRaptor-NL
Thnx. Zal eerst Velp bekijken en dan inlezen op JOSM.
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |