Changeset: 63050511
Updated a restaurant
Closed by iPeer
Tags
bundle_id | com.mapswithme.full |
---|---|
created_by | MAPS.ME ios 8.3.5 |
Discussion
-
Comment from eggie
Svp niet zelf adressen aanmaken in OSM in Nederland. Er zijn al adresnodes aanwezig vanuit het Kadaster.
MAPS.ME is helaas niet de optimale editor voor OpenStreetMap. Waardoor vervuiling kan ontstaan.
Het is eigenlijk noodzakelijk dat u de edit controleert middels JOSM, Potlatch of ID om evt. vervuiling tegen te gaan.
U bent namelijk middels uw toevoeging verantwoordelijk voor wat u in OSM brengt.
Wij danken u voor uw begrip en we hopen dat u goede aanvullingen verricht op OSM.Kleine aanpassing verricht:
► Uw node samengevoegd met bestaande adresnode
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |