Changeset: 63124045
bouwweg toegevoegd, landuse aangepast
Closed by jaap de vries
Tags
changesets_count | 3013 |
---|---|
created_by | iD 2.11.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from alphensebezorger
Hallo Jaap,
Je gebruikt hier voor de Beerseweg zowel de tag highway=residential als construction=yes. Gebruikelijk is om een weg die aangelegd wordt te taggen met:
highway=construction EN construction=residential/tertiary/footway/....
Als de weg geopend is voor het verkeer, "schuift" de waarde residential/tertiary/footway/... door naar highway=..., en verdwijnt het woord 'construction' uit de tagging.
Ook het gras heeft een tag construction=yes, die niet volgens de wiki is.
Zie ook: https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:construction=yes -
Comment from jaap de vries
Dan doe ik het altijd al verkeerd, ik heb het zo aangeleerd van commodoortje en dvdhoven.
Het gras betreft een wadi die uitgezet is met gps.
Ways (4)
Nodes (7)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |