Changeset: 63165715
Ik heb van dit stuk GPS gegevens van 15:54 en 16:39uur. De gegevens van 15:54 komen beter met de kaart overeen.
Closed by GPX Speedtag
Tags
changesets_count | 913 |
---|---|
created_by | iD 2.11.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest;.gpx data file |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Wanneer je in JOSM de BGT omtrek erachter zou leggen klopt je track aardig goed. Toch heb ik wat aangepast. In JOSM kun je de transparant van de landmeetkundige dienst leggen. BGT omtrekgericht.
Dat gaat alleen met JOSM.
De tags waar de hele discussie overgaat het ik eraf gehaald.
Het trottoir langs het fietspad aan de Zuidtangent hoort er wellicht niet. We mappen geen parallelvoetpaden.. alleen als er een groenstrook tussenligt. access=no en bicycle = dismount hoort hier gewoon niet. Dit zijn allemaal zaken die we met elkaar hebben afgesproken. Vergeet niet we zijn al meer dan 10 jaar zo bezig. Zo'n parallelvoetpad routeert ook helemaal niet. Je kunt op het fietspad aageven dat er een trottoir is met de tag sidewalk=right of left of both en zelf none. Een trottoir waar je dus zo op het fietspad stapt wordt niet apart getekend. het is er dan wel, maar zit verborgen in de tag van het fietspad.
Ga nu eens proberen een routering werkend te krijgen op die voetpaden. Het leidt nergens heen.
Ik probeer je te overtuigen met inmiddels 42000 changesets achter m'n naam. 'k Loop dus al even mee en klets niet een beetje uit m'n nek.Is er hier een groenstrook tussen het fietspad en het trottoir?
Graag reactie
Eggie -
Comment from eggie
Ter stimulans
editor josm stap voor stap
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=53710BGT implementeren
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=59021 -
Comment from eggie
Ik heb wat aangepast in de hoek van de H Roland Holstlaan Zuidtangent. Hier routeerde gewoon niets meer. Het trottoir zit in het fietspad verborgen met sidewalk=right. We mappen dat niet apart. Sommige kaarten laten dat zien De mapnik toevallig niet . bicycle=dismount is gewoon echt fout. dat is een tag voor andere zaken. Er staat dan een bord fietsers afstappen. Dus niet dat symbool op elk wandelpad van die afstappende fietser. Hier zie je dat niet.. op andere kaarten (OFM) wel. access=no is echt gewoon fout. Dat is een wit bord met rode rand. De Wiki is inderdaad een doolhof.
Nu aan jou. Er zitten nog slechts 98 fouten in het gebied. Wegen elkaar kruisen zonder verbindingsnode. Ook al verschillende keren aan je verteld. Ga er wat mee doen svp.
MVG,
Eggie
Ways (1)
Nodes (1-20 of 21)
- 1
- 2
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |