Changeset: 63602766
geen
Closed by Ron Koster
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.11.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Welkom bij OpenStreetMap. Ik heb een uitgebreid welkomstbericht met wat handige tips en links gestuurd als privébericht.
-
Comment from eggie
Dag Ron.. Je hebt van een toegangsweg een highway path gemaakt. Dat is niet bedoeld voor vierwielverkeer. Je hebt verder toegevoegd maxspeed 30km/u en motor_vehicle=no
Dat klopt dan niet helemaal met elkaar.
Routeren doet het niet meer naar behoren..
Zou je nog eens willen kijken op path hier toch niet iets anders moet zijn?
MVG,
Eggie -
Comment from eggie
Dit waren je edits https://overpass-api.de/achavi/?changeset=63602766
-
Comment from eggie
Er loopt nu ook een kleinstukje Eekhoornlaan als pad over een gedeelte dat eigenlijk de Herenweg is voorbij de t splitsing en dus ook niet meer routeert.
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |