Loading...
Changeset: 63705043
Jeg har set denne vej i dag fra de to ender (som jeg har tilføjet) Den ser ud til at være en ret linje, så sådan har jeg tegnet den. Dette er min første rettelse, så jeg har bedt om en kontrol :-)
Closed by Anders Bandholm
Tags
changesets_count | 4 |
---|---|
created_by | iD 2.11.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | SDFE aerial imagery |
locale | da |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from Hjart
Det ser fint ud :-) . Man kan endda med fordel forlænge den nordlige ende et pænt stykke. Hvis du trykker B og vælger "SDFE terrain shadow map" kan det være en hjælp til at spotte mange af skovvejene.
Ways (2)
Nodes (2)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |