Changeset: 73137044
Ja kan hier fietsen.
Closed by boetersep
Tags
changesets_count | 6 |
---|---|
created_by | iD 2.15.4 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | nl |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from eggie
Dag boetersep,
Altijd oke als je access=no weghaalt.
Dat routeerde niet meer.
Editor iD nodigt kennelijk uit om daarmee te beginnen. We zien het heel vaak.
foot=yes is al default, maar kan verder geen kwaad.
Soms wordt bicycle-yes weggehaald omdat dat ook default is en blijft helaas access=no staan. Weg routering. ...Volgens mij aan e arcering te zien staat het noordelijke stukje naar de brug ook nog op access=no
MVG,
Eggie -
Comment from eggie
Het noordelijke stukje naar de brug moet ook nog worden ontdaan van access=no.. anders routeert het nog niet.
-
Comment from eggie
access=no heb ik ondertussen verwijderd van dat vervolgstukje. In de openfietsmap routeerde het overigens wel Kennelijk doet access=no daar niets of het wordt overruled omdat het een fietsroute is?
Gr Eggie
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |