Changeset: 73337380
Updated the building and content of Wilhelminasingel 252 in Weert/NL.
Closed by Lars vd Werf
Tags
changesets_count | 7 |
---|---|
created_by | iD 2.15.4 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | en-US |
warnings:invalid_format:website | 1 |
Discussion
-
Comment from eggie
Dag Lars
Alle gebouwen zijn import vanuit het Kadaster. het is daarom niet aan te raden om gebouwen te veranderen.
Wanner je naar de dakrand kijkt op een luchtfoto zie je niet de plaats waar het gebouw staat.
Graag reactie,
MVG,
Eggie -
Comment from eggie
Stel je voor een foto van een flatgebouw schuin genomen met een luchtfoto. Wannaar je dan die daken gaat verplaatsen naar de plek op de luchtfoto waar je het dak ziet. kunnen ze wel honderden meters van de werkelijke plek komen op de kaart.
Het is niet het dak wat je verplaatst, maar het hele gebouw op maaiveldniveau.
Eggie -
Comment from eggie
Het gebouw heb ik hersteld volgens de gegevens van het Kadaster. De info van nr 252 heb ik verplaatst naar de BAG adresnode.
MVG,
Eggie -
Comment from eggie
Ik heb even m'n eigen changeset teruggedraaid naar jouw veranderingen, want zo zag het er ook wonderlijk uit. Wanneer hier iets verbouwd is kun je dat doorgeven aan het Kadaster.
Blijft het feit overeind om beter niets aan gebouwen te veranderen. Bij de volgende periodieke update staat de oude situatie weer terug.
Eggie -
Comment from eggie
Ik heb het op een andere manier hersteld. het is nu goed. De luchtfoto is vertekend!
-
Comment from Lars vd Werf
Ik zou de bibliotheek graag iets zuidelijker zien op de kaart. Erboven zou dan WeertFM als radio studio moeten komen staan. Deze zie ik niet terug in de huidige changeset? Ze zitten beide ik het zelfde pand met het zelfde huisnummer.
-
Comment from eggie
Oke.. altijd lastig als er twee instellingen op één adres zitten. Daar is nog geen eenvaoudige oplossing voor. Niet alles rendert als poi. (symbool)
Je hebt nu amenity=studio gebruikt. Komt dat uit de wiki en wat zegt de wiki over rendering?
Het staat natuurlijk wel in de data en is vindbaar.
Eggie -
Comment from eggie
https://www.openstreetmap.org/node/2849422182
Het staat in de data.. Niet alles heeft een symbool. office=yes erbij zal wel de naam renderen -
Comment from eggie
In de humanitarian layer zie je gewoon het radiosymbool. Elke kaartenmaker doet het anders. De standaardkaart laat lang niet alles zien. Afgeleide kaarten wel. het is dus goed getagd. .
https://www.openstreetmap.org/changeset/73337380#map=19/51.25508/5.70377&layers=H
Ways (1)
Nodes (1-20 of 30)
- 1
- 2
- WeertFM (6709439877), v1
- 6709439878, v1
- Bibliotheek Weert (2849422173), v3
- 2849422182, v2
- 2849611704, v2
- 2849611921, v2
- 2849611934, v2
- 2849611989, v2
- 2849612209, v2
- 2849612224, v2
- 2849612247, v2
- 2849612269, v2
- 2849612283, v2
- 2849612321, v2
2849611953, v22849611978, v22849611988, v22849611999, v22849612210, v22849612211, v2
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |