-
Bocht weggehaald die er feitelijk niet is
-
Diverse wijzigingen omtrent oversteek Ringbaan Noord en aansluiting en oversteek van fietsers
-
Oneway toegevoegd
-
Ter plekke is nog steeds verwarring over waar fietsers en bromfietsers zich aan moeten houden. Sommige fietsapps geven aan dat je moet oversteken om de randweg Noord te kunnen passeren. Dat is onjuist. Auto's,fietsers en bromf. worden daar gescheiden
-
Ter plekke is nog steeds verwarring over waar fietsers en bromfietsers zich aan moeten houden. Sommige fietsapps geven aan dat je moet oversteken om de randweg Noord te kunnen passeren. Dat is onjuist. Auto's,fietsers en bromf. worden daar gescheiden
-
Bij de Korte Leeuwstraat is met een bord aangegeven dat het een rijwielpad G11 is. Mogen brommers daar op de weg. Het is in de bebouwde kom.
-
Enkele wijzigingen aan de Halsterseweg b.v. gedeelte fietsstrook alleen rechts, residential weg is verbinding tussen fietsstrook en fiespad
-
Hier moet je als fietser oversteken omdat het fietspad hier van tweerichting verkeer overgaat naar éénrichtingverkeer
-
Eerst heb ik bicycle=no ingevoerd gisteren maar het is ook moped=no uiteraard
-
Op de Postweg brug zijn voetgangers niet toegestaan. Is alleen toegankelijk voor snelverkeer.
-
In Maps.Me wordt deze als geblokkeerd aangegeven. Zij navigeren via OSM. Dat is dus fout. Alleen snelverkeer is daar niet toegestaan.
-
aangegeven dat er 1 rijbaan is, aangegeven dat het asfalt is en voor zover ik zeker daarover ben, is dat het geen éénrichtingsverkeer is.