Changeset: 45528136
zijn wandel paden geen fiets paden fietsen is niet bedoeling
Closed by debarong
Tags
created_by | iD 2.0.2 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from Allroads
Welk (verkeers)bord staat er bij de footway, die je nu getagd hebt, als er geen G7 bord staat dan is het path, we taggen nu ook de verkeersborden op de weglijn (routelijn). Dan is het duidelijk waarom iets getagd is. Deze paden hebben aan de zijkanten geen trottoirs, dus de toevoeging sidewalk is.
Onzin, want dat is er niet.Niels Berhage weg wordt omgetagged naar footway, dus die huizen zijn met de auto niet meer te bereiken. Fout, dit geeft aan dat je weinig inzicht in de situatie.
op basis van verkeersbord en gebiedsborden kan je acces bepalen.
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:Overzicht_Nederlandse_Verkeersborden -
Comment from Allroads
ik heb even een paar changeset door elkaar gehaald, verkeerd browserveld geopend
maar wel hier
landuse grass omtaggen naar highway footway, wat niet correct is
traffic_sign G11 omtaggen naar footway terwijl er een G11 bord staat.
Ways (3)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |