Changeset: 47263071
Added connector trail mtb Zeist-Austerlitz
Closed by Hans Bakker
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | OpenStreetMap (Standard);Local GPX |
locale | en-GB |
Discussion
-
Comment from eggie
"Welkom op OSM”
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSMMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om te antwoorden. -
Comment from eggie
Een mtb traject wordt nooit als highway=cycleway getagd. Dit geeft verwarring. ook wordt een highway=cycleway als verhard gezien door de afgeleide fietskaart.
Een mtb route heeft niet name=..... Die naam staat op de route relatie. Graag reactie... dan kunnen we assisteren. -
Comment from Hans Bakker
Eggie, dank je. Het was mijn eerste edit dus niet perfect... ik kijk even wat ik kan verbeteren, als dat niks oplevert kom ik weer om raad.
-
Comment from eggie
tips:
a.Maak er highway=path van.
b. Maak 'm los van de landuse forest.
c. Kijk of de weg verbinding heeft met een node met andere wegen.
d. Kijk bij andere mtb routes hoe het in elkaar steekt.Succes
-
Comment from Hans Bakker
Thanks Eggi, ik heb wederom mijn best erop gedaan, mbv je tips.
Hoe ziet het er nu uit? -
Comment from eggie
We doen allemaal ons best.. :) Op drie plaatsen zat het pad nog aan het bos vast. dat is nu los. Maar hopen dat paarden nu ook snappen dat ze daar beter niet kunnen komen.
Het maco aan al die mtb routes is dat ze vaak aangelegd worden zonder nodeverbinding met andere wegen of als duplicate over een andere weg.
Een tool waar mee je dat kunt checken is de OSM inspector.
http://tools.geofabrik.de/osmi/?view=routing&lon=5.28202&lat=52.09226&zoom=18&opacity=0.59&overlays=duplicate_ways
Hier zit zo'n weg op een weg. Zal gelijk eens kijken.
Succes verder. Kijk ook op ons forum. https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
Je kunt voorstellen onder het draadje welkom.
Ways (8)
- MTB Route Austerlitz (483469787), v1
- 11666879, v11
- 12527005, v3
- 75763156, v3
- 75763457, v3
- Oude Postweg (183667903), v9
- 473911386, v4
- 75760215, v3
Relations (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |