Changeset: 47459092
ontbrekend pad ligt er nog maar 60+jaar.
Closed by heathcliff
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Beste... De fietspaden heb ik omgezet nart highway=footway en als ik het niet zeker wist naar highway=path.
Het zijn bijna allemaal wandelpaden. Dat heb ik ook gedaan omdat het anders gaat routeren in de gps en de routeplanner voor fietsers.
http://fietsrouteplanner.nl/
Het moet dus wel kloppen.
De paden heb ik losgemaakt van het bos en gras. Ook heb ik ze met elkaar verbonden. De bruggen liggen er nu ook.
Het fietspad naar de Epe heb ik ook toegevoegd.
Nu is dit stukje park goed. je kunt er wel bankjes e.d. aan toevoegen. -
Comment from eggie
Het gras heb ik teruggebracht in het noordelijke deel. Rendering duurt even. Aan de Selma Lagerlöflaan staan borden wandelpad. Je mag er dus niet fietsen.
Geloof me.. ik ga langer mee dan die 60 jaar van die paden.
Over het Larikspad loopt een fietsroute. Extra oppassen met die routes, want die zijn nodig voor de routering. -
Comment from heathcliff
mja.. bij de epe staat fietspadbord en daar ga je d brug over en het bos in op zandpaden. dat er ergens opeens een wandelpadbord staat aan het eind van het pad is dan jammer maar het zijn altijd onverharde fietspaden geweest en iedereen die daar het bos kent fietst daar gewoon doorheen. Dat de routeringssoftware simpel wordt is niet mijn probleem.
-
Comment from eggie
... Dat is jammer dat je er zo tegen aankijkt. Wanneer iedereen er fiets maakt het nog geen fietspad. Vaak zijn paden onduidelijk "bebord". Je kunt ook zoiets aansnijden bij de gemeente Assen.
Een fietspad in de zin van G11 (ronde blauwe bord) is het niet. -
Comment from heathcliff
als je van de kant van de laak komt staat dat ronde bord er wel
-
Comment from eggie
Dat klopt, want daar loopt zelfs een fietsroute. Het is een officieel fietspad en hier heb ik niets veranderd.
http://www.openstreetmap.org/changeset/47459092#map=17/52.99828/6.54316&layers=C
De rendering van de fietskaart loopt achter. In werkelijkheid staan de bruggen en de andere paden er al op.
De rest van de paden wordt misschien volop gefietst, maar volgens de wegbeheerder zijn het wandelpaden of gewoon paden.
Over path routeert een fiets wel. over footpath niet, behalve als je de tag bicycle=yes meegeeft.
Ze worden wel als onverhard gezien.
Wanneer je nog vragen hebt .. stel ze gerust. -
Comment from heathcliff
dus dan moet ik ze taggen als bicicle=yes..
ook al staat aan het eind dat wandelaarsbord voor de bejaarden die daar wonen.
Alle andere paden staan gewoon geen borden bij. -
Comment from eggie
Wanneer jij er van overtuig bent dat je daar mag fietsen zet je bicycle=yes. Dan geef je ook door aan de gemeente via hun internetsite dat de bebording onduidelijk is en of ze daar actie op willen zetten.
Verder kun je als surface zetten unpaved , sand, ground, bij onverhard of fine_gravel bij dat steengruis. ( gravel zijn echte grote stukken)
Ik ben even aan het kijken naar die wandelpaden an de zuidzijden van de s lagerloflaan. De linker zit vastgeplakt aan de landuse. Die maak ik even los. Ik haal de onnodige tags eraf. Kijk dadelijk maar. -
Comment from eggie
Staat er geen bord bij dan is het altijd highway=path
en dan surface= ???
Mogen er geen fietsen, bromfietsen e.d dan vehicle=no
Mag er wel een fiets volgens jou dan is het bicycle=yes, moped =no
Dus geen bord altijd path (geen footway)
Ways (7)
- 484836941, v1
- 484836942, v1
- 98111661, v5
- 98111295, v3
- Selma Lagerlöflaan (4666914), v6
- 98112571, v5
- 484836693, v2
Nodes (15)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |