Changeset: 49596583
Missende winkelcentra
Closed by GuidoLanting
Tags
created_by | iD 2.2.2 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from Leonmvd
Hoi Guido, ik zie dat je een aantal winkelcentra hebt aangepast ofwel toegevoegd. Je gebruikt echter ook de building = yes tag die hier niet van toepassing is. De verschillende gebouwen staan als gebouw in osm, je zou evt. area=yes kunnen gebruiken om het hele gebied te markeren. Pas je zelf deze tags aan?
-
Comment from Leonmvd
Zie ook comments bij https://www.openstreetmap.org/changeset/49596451
-
Comment from HenkL
Winkelcentrum Sontplein bestaat officieel niet en ook niet in de volksmond.
Winkelcentrum Overwinningsplein (zonder 'het'): panden tussen Jennerstraat en Flemingstraat horen daar niet bij.
Winkelcentrum Helperplein (niet 'Helpman'): zaken aan de Verlengde Hereweg horen daar niet bij en evenmin de woningen aan de Van Royenlaan. -
Comment from Leonmvd
Mee eens Henk.
-
Comment from Leonmvd
Beste Guido,
ik zie dat je de gebouw tag hebt vervangen door de retail tag. Dat is mooi, zou je ook de opmerking van Henk kunnen verwerken en de adres tags kunnen verwijderen? Ook zou het fijn zijn als je reageert op onze comments en persoonlijke berichten.
Ways (4)
- Winkelcentrum het Overwinningsplein (501031141), v1
- Winkelcentrum Sontplein (501031145), v1
- Winkelcentrum Helpman (501031148), v1
- Winkelcentrum Paddepoel (167055945), v3
Nodes (1-20 of 28)
- 1
- 2
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |