Loading...
Changeset: 67195155
Dit betreft een Wandelpad. (hier stond dit nog benoemd als "Lijn"). Aan de andere kant van het kanaal zie ik dit als Fietspad beschreven, maar zover ik momenteel heb gezien is dit officieel allemaal wandelpad.
Closed by Bjorndp
Tags
changesets_count | 3 |
---|---|
created_by | iD 2.13.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | AGIV Flanders most recent aerial imagery |
locale | nl |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from Commodoortje
Het lijkt me heel sterk dat hetgeen dat je hebt aangepast hebt een wandelpad is.
Het een multipoligon relatie van landuse=residential.
Je hebt op de outer de tag highway=footway geplaatst.
Inmiddels heb ik het hersteld.
Dit was je changeset:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=67195155
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |